Godziny
otwarcia

Poniedziałek

10:00 — 18:00

Wtorek

10:00 — 18:00

Środa

10:00 — 18:00

Czwartek

10:00 — 18:00

Piątek

10:00 — 18:00

Sobota

10:00 — 14:00

Niedziela

nieczynne

Dane
kontaktowe

ul. Dmowskiego 10 C i D
80–264 Gdańsk
58 523 85 91
gdansk@tracewicz.pl

Dyżurujący
lekarz okulista

Okulista i optometrysta Gdańsk

Salon optyczny znajdujący się na ulicy ul. Dmowskiego w Gdańsku to idealne miejsce nie tylko do zakupu okularów, ale również zadbania o swój wzrok. Nasz personel składający się z dyplomowanych optyków i okulistów jest w stanie przeprowadzić kompleksowe badania wzroku i pomóc wybrać odpowiednie okulary lub soczewki. Wszystkie badania przeprowadza nasz optometrysta w godzinach otwarcia salonu, doradzając klientom w wyborze korekcji optycznej.

Na co może liczyć nasz klient podczas wizyty?

Do każdego klienta odwiedzającego nasz salon w Gdańsku podchodzimy indywidualnie, starając się znaleźć rozwiązanie skrojone do jego potrzeb. Nasz okulista nie ogranicza się tylko do przeprowadzenia niezbędnych badań, ale jest również w stanie przekazać cenne wskazówki z zakresu dbania o wzrok. Nowoczesna aparatura medyczna i wykwalifikowana kadra lekarska to gwarancja najwyższej jakości naszych usług świadczonych dla klientów z całej Polski.

Asortyment najwyższej jakości dostępny od ręki

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór oprawek i soczewek uznanych marek. Większość asortymentu dostępna jest od ręki w naszym salonie w Gdańsku, dzięki czemu klient nie musi czekać na sprowadzenie wymarzonych oprawek. Optyk zajmujący się przygotowaniem okularów według zaleceń okulisty wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, co jest gwarancją perfekcyjnie wykonanej usługi. Dzięki bogatemu asortymentowi i nowoczesnej aparaturze nasz salon jest uznawany za najlepszy na terenie całego Gdańska.

Kompleksowe badania wzroku

Podczas wizyty w naszym salonie klient może skorzystać z usług okulisty, który przeprowadza badania wzroku. Oferujemy zarówno profilaktyczne badania, jak i również te zlecone przez pracodawcę. Dzięki komputerowemu badaniu wzroku możemy dokładnie zdiagnozować każdy problem zdrowotny związany ze wzrokiem naszego klienta. Nowoczesna aparatura wraz z doświadczonym zespołem to gwarancja trafnej diagnozy. Zapraszamy do odwiedzin oraz telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszą placówką, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania.