Godziny
otwarcia

Poniedziałek

11:00 — 19:00

Wtorek

11:00 — 19:00

Środa

11:00 — 19:00

Czwartek

11:00 — 19:00

Piątek

11:00 — 19:00

Sobota

10:00 — 14:00

Niedziela

nieczynne

Dane
kontaktowe

Jana Pawła II 15H/i
05-077 Warszawa (Wesoła)
22 760 85 27, 22 773 29 49

Dyżurujący
lekarz okulista

Lek. Katarzyna Adamska – Czuba
Optometrysta dr n. o zdr. Szymon Zielonka
Optometrysta mgr Karolina Zawadzka
Optometrysta Oskar Krawczyk
Ortoptysta refrakcjonista mgr Dominika Budrecka

Okulista i optometrysta Warszawa Wesoła

Nasz salon optyczny znajdujący się w dzielnicy Wesołej w Warszawie oferuje pełen zakres usług związanych z dbaniem o wzrok. Dzięki najnowocześniejszej aparaturze jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowe badania, a nasz optometrysta pomoże wybrać odpowiednie szkła korekcyjne. Wszystkie okulary zakupione w naszym salonie mogą zostać wcześniej przetestowane w różnych warunkach świetlnych dzięki narzędziu Nautilus, które przeprowadzi symulację. Stosując demonstracje, klienci mają unikalną możliwość, sprawdzenia jak będą widzieć, w których okularach jeszcze nie kupili.

Profesjonalne doradztwo okulisty i optometrysty na każdym etapie zakupu

Nasz zespół składa się z profesjonalistów wykazujących się zaangażowaniem i pasją. Każdy okulista stale przechodzi szkolenia podnoszące jego kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Umawiając się na wizytę, nasi klienci mogą liczyć na profilaktyczne badania wzroku lub te zlecone przez zakłady pracy. Wykonujemy badania kontrolne kierowców i pomagamy w doborze soczewek również dla osób z astygmatyzmem. Optyk wykonujący badania czeka na Państwa codziennie w godzinach otwarcia w naszym salonie mieszczącym się w dzielnicy Wesołej w Warszawie.

Szeroki wybór okularów najlepszych producentów

Jako jedni z nielicznych w Warszawie a jedynie na terenie dzielnicy Wesołej posiadamy tak szeroki wybór oprawek wyprodukowanych przez najlepszych producentów.

Większość modeli dostępnych jest od ręki, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie zamówić wymagany asortyment. Posiadamy również szeroki wybór soczewek wykonanych przez firmy Essilor, Hoya, Zeiss, JZO. Profesjonalny optometrysta w połączeniu z dużym wyborem oprawek i szkieł sprawia, że nasz salon cieszy się uznaniem w całej Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy naszej placówki i konsultacji z okulistą!